Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

W dniach 12-18 listopada 2018 r. odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce!

2018 jest szczególnym rokiem dla Polaków ze względu na przypadającą setną rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji chcemy podczas tegorocznej edycji ŚTP w Małopolsce podkreślić rolę przedsiębiorców, którzy swoją aktywnością zawodową wspomagają rozwój naszego państwa i regionu. Prowadzenie biznesu bardzo zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat, wiemy, że zmieniać się będzie również w przyszłości dlatego właśnie o przyszłości chcemy rozmawiać. O tym jak rozwijać swoją firmę, skąd pozyskiwać potrzebne wsparcie finansowe ze środków krajowych i europejskich, jak poszukiwać zagranicznych partnerów biznesowych czy jak wdrażać innowacyjne pomysły. Na te wszystkie pytania przedsiębiorcy znajdą odpowiedź podczas ŚTP w Małopolsce. Dalszy rozwój Małopolski zależy od mieszkańców regionu, ich kreatywności i aktywności dlatego w programie ŚTP nie zabraknie również wydarzeń dla tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy, interesują się przedsiębiorczością czy po prostu chcą podnieść swoje kompetencje, zainspirować się przykładami innych.

Co?
Dziewiąta edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Kiedy?
12-18 listopada 2018 r.

Gdzie?
Miasta, w których w tym roku odbywa się ŚTP w Małopolsce 2018:

1. Andrychów
  2. Bochnia
  3. Brzesko
  4. Chrzanów
  5. Dąbrowa Tarnowska
  6. Gorlice
  7. Kęty
  8. Kraków
  9. Niepołomice
  10. Nowy Sącz
  11. Nowy Targ
  12. Oświęcim
  13. Tarnów
  14. Tuchów
  15. Wadowice
  16. Zator

Dla kogo?
Program tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce to niemal 280 różnorodnych wydarzeń. Działania dedykowane są zarówno uczniom, studentom, ale także osobom bardziej zaawansowanym na zawodowej ścieżce. Coś dla siebie znajdą wszyscy: osoby, które mają już własne firmy i szukają nowych, kreatywnych rozwiązań, ale także te, które planują założenie biznesu i chcą się do tego przygotować. Ofertę dla siebie znajdą również ci, którzy chcą sprawdzić, czy prowadzenie  biznesu to droga dla nich, a także osoby nie mające jeszcze konkretnych planów zawodowych, a szukające w trakcie ŚTP wydarzeń, które mogą pomóc w rozwoju kreatywności i zainspirować do działania.

Plik PDF z informacją całościową:

STPwM-2018_informacja_calosciowa.pdf

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej

www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl

Aktualności nt. wydarzenia także na Facebooku:

www.facebook.com/stpmalopolska

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, jednak na część aktywności obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Dlatego już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą i znajdź dla siebie odpowiednie wydarzenia.

Do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce zaprasza Marszałek Województwa Małopolskiego i Partnerzy przedsięwzięcia.