Spotkanie B2B z firmami z Obwodu Lwowskiego na Ukrainie

26 – 27 września 2018 roku Centrum Business in Małopolska, we współpracy z Lwowska Izbą Przemysłowo – Handlową organizuje misję handlową z udziałem ukraińskich przedsiębiorców.
W związku z tym 26 września, w godz. 10.00 – 14.00 odbędą się bezpośrednie rozmowy biznesowe pomiędzy partnerami z Małopolski i Ukrainy, na które serdecznie Państwa zapraszamy (zapewniamy opiekę tłumacza). Spotkanie jest bezpłatne.
Dotychczas zgłoszone do udziału w misji ukraińskie branże to:
1.    Urządzenia chłodnicze
2.    Wyposażenie autokarów
3.    Artykuły elektryczne (kable, przewody, automatyka, bloki zasilania, LED lampy)
4.    Alkohol (ekskluzywna wódka)
5.    Dodatki i mieszanki dla branży spożywczej
6.    Branża papiernicza (opakowania kartonowe oraz m.in. chusteczki, chusteczki premium i ręczniki papierowe)
7.    Meblarska (przede wszystkim stoły i krzesła)
8.    Branża tekstylna (odzież robocza, obrusy, pościel, odzież ochronna medyczna, artykuły higieniczne jednorazowe)
9.    Branża stomatologiczna (materiały, narzędzia, wyposażenie, aparatura)
10.    Przemysł chemiczno – gazowo – paliwowy (produkcja maszyn)
11.    Branża metalowa
12.    branża budowlana (styropian, suche tynki - firma poszukuje partnerów do budowy wielopiętrowego kompleksu mieszkalnego
13) produkcja filcowa i słomkowych kapeluszy(firma poszukuje urzadzeń i maszyn do produkcji)
14) branża spożywcza (słodycze bezglutenowe)
15) branża budowlana - projektowanie
Firmy z Ukrainy są nastawione na wszelki rodzaj współpracy handlowej, zatem wierzymy że rozmowy 26 września mogą przynieść spodziewane efekty dla wszystkich Państwa. Ponad to wśród uczestników spotkania będzie również przedstawiciel  Lwowskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, z którym będziecie Państwo mogli przedyskutować inne, interesujące formy współpracy i nawiązywania kontaktów biznesowych w przyszłości.
Zainteresowanych Państwa prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go, do 20 września 2018 r. na adres: katarzyna.matoga@marr.pl  lub prosimy kontaktować się bezpośrednio droga elektroniczną/telefoniczną:  12 620 91 41

W przypadku udziału Państwa lub firm z Państwem współpracujących, bardzo proszę o informację także do mnie: jerzy.fugas@umwm.pl