Chrzanowska Izba Gospodarcza

Bezpłatne warsztaty: Jak eksportować na rynki Bliskiego Wschodu?

Czy wiecie, że polski eksport rośnie w siłę? W zeszłym roku polscy przedsiębiorcy sprzedali za granicę towary o łącznej wartości 879 mld zł. Tendencja wzrostowa ma szansę utrzymać się w kolejnych latach, a kluczem do sukcesu może być zwrot w stronę rynków pozaeuropejskich. Szczególnie perspektywicznym kierunkiem polskiego biznesu są Zjednoczone Emiraty Arabskie.

W Centrum Business in Małopolska, przygotowaliśmy dla przedsiębiorców z terenu Małopolski bezpłatne warsztaty dotyczące eksportu na rynki Bliskiego Wschodu (na przykładzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich).

Szkolenie poprowadzi uznany ekspert, który podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas warsztatów poruszy m.in. temat specyfiki i uwarunkowania wymiany gospodarczej pomiędzy Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskim.

Pierwsze z organizowanych spotkań informacyjnych, zaszczyci swoją obecnością Dr. Yousif Eisa AlSabri, Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Warszawie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Myślisz o rozpoczęciu działalności eksportowej?

Proponujemy dwa terminy spotkań w Krakowie:
11 września 2018 r.
25 września 2018 r.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na: https://bit.ly/2LhS9dg, który wystarczy wypełnić i wysłać na adres: mateusz.matusik@marr.pl lub aleksandra.sadowska@marr.pl

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Co? Warsztaty: „Jak eksportować na rynki Bliskiego Wschodu”
Kiedy? 11/09/ i 25/09 2018r.
Gdzie? Centrum Business in Małopolska (budynek KPT),  ul. Podole 60, Sala Enterprise B (parter)
Dla kogo? Przedsiębiorcy sektora MŚP z Małopolski

Wróć