Chrzanowska Izba Gospodarcza

Aktualności

Seminaria w Krakowie i Warszawie dla firm z branży ICT

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dubaju zaprasza polskie firmy technologiczne na seminaria z udziałem przedstawicieli Dubai Internet City w Warszawie i Krakowie.

Więcej

Bezpłatne warsztaty: Jak eksportować na rynki Bliskiego Wschodu?

W Centrum Business in Małopolska, przygotowaliśmy dla przedsiębiorców z terenu Małopolski bezpłatne warsztaty dotyczące eksportu na rynki Bliskiego Wschodu (na przykładzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich).

Więcej

Spacery badawcze w ramach projektu "Tak blisko - cztery kroki do Alei Henryka"

Przypominamy, że kolejny krok w ramach projektu "Tak blisko - cztery kroki do Alei Henryka" przed nami! Zaplanowaliśmy trzy spacery, każdy zaczyna się o godz. 17.00 i startuje spod Urzędu Miasta (Aleja Henryka 20).

Więcej

Warsztaty w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji organizowane przez MARR SA

Od 6 do 9 czerwca MARR SA, w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, organizuje cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców.

Więcej

LEAN MANAGEMENT w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji

Szkolenie dla przedsiębiorców dot. jednej z najbardziej znanych i najszerzej wykorzystywanych w praktyce koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem.

Więcej

Interreg VA Polska–Słowacja 2014- 2020

Program Współpracy Transgranicznej Interreg VA Polska–Słowacja 2014- 2020 dla potencjalnych wnioskodawców z obszaru wsparcia w województwie małopolskim z zakresu priorytetu „Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie” 7 lutego 2018 r. 

Więcej

Przedsiębiorco – skorzystaj z dofinansowanych szkoleń

Udział w projekcie daje możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, doradztwo, mentoring, egzaminy.

Więcej

Fotorelacja z gali Wilki Biznesu 2018

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali "Wilki Biznesu 2018", która odbyła się 12 stycznia 2018r.

Więcej

Specjalna oferta BGŻ BNP PARIBAS dla ChIG

Decyzja Dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów Biznesowych w sprawie ustalenia indywidualnych warunków cenowych dla ChIG

Więcej

„Małopolska Myśli o Tobie”

Zapraszamy na ostatnie wydarzenie z cyklu Strefa Funduszy Europejskich „Małopolska Myśli o Tobie” do Nowego Targu. To okazja, by bezpośrednio porozmawiać z ekspertami na temat funduszy unijnych i skorzystać z dofinansowania na stworzony przez siebie projekt.

Więcej