Chrzanowska Izba Gospodarcza

Aktualności

Nabór wniosków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

Więcej

Spotkanie B2B z firmami z Obwodu Lwowskiego na Ukrainie

26 – 27 września 2018 roku Centrum Business in Małopolska, we współpracy z Lwowska Izbą Przemysłowo – Handlową organizuje misję handlową z udziałem ukraińskich przedsiębiorców.

Więcej

Oferty wsparcia PUP

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie dysponuje wolnymi środkami na realizację form wsparcia w postaci staży, prac interwencyjnych i doposażenia/ wyposażenia stanowiska pracy. 

Więcej

Seminaria w Krakowie i Warszawie dla firm z branży ICT

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dubaju zaprasza polskie firmy technologiczne na seminaria z udziałem przedstawicieli Dubai Internet City w Warszawie i Krakowie.

Więcej

Bezpłatne warsztaty: Jak eksportować na rynki Bliskiego Wschodu?

W Centrum Business in Małopolska, przygotowaliśmy dla przedsiębiorców z terenu Małopolski bezpłatne warsztaty dotyczące eksportu na rynki Bliskiego Wschodu (na przykładzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich).

Więcej

Spacery badawcze w ramach projektu "Tak blisko - cztery kroki do Alei Henryka"

Przypominamy, że kolejny krok w ramach projektu "Tak blisko - cztery kroki do Alei Henryka" przed nami! Zaplanowaliśmy trzy spacery, każdy zaczyna się o godz. 17.00 i startuje spod Urzędu Miasta (Aleja Henryka 20).

Więcej

Warsztaty w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji organizowane przez MARR SA

Od 6 do 9 czerwca MARR SA, w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, organizuje cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców.

Więcej

LEAN MANAGEMENT w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji

Szkolenie dla przedsiębiorców dot. jednej z najbardziej znanych i najszerzej wykorzystywanych w praktyce koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem.

Więcej

Interreg VA Polska–Słowacja 2014- 2020

Program Współpracy Transgranicznej Interreg VA Polska–Słowacja 2014- 2020 dla potencjalnych wnioskodawców z obszaru wsparcia w województwie małopolskim z zakresu priorytetu „Rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie” 7 lutego 2018 r. 

Więcej

Przedsiębiorco – skorzystaj z dofinansowanych szkoleń

Udział w projekcie daje możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, doradztwo, mentoring, egzaminy.

Więcej