Chrzanowska Izba Gospodarcza

Aktualności

Konferencja „Kadra wartością firmy”

W ramach nowego cyklu spotkań „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców” Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do w konferencji  “Kadra wartością firmy”.

Więcej

Trwa rekrutacja do programu #StartUP Małopolska

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego prowadzi rekrutację do 4. edycji programu akceleracyjnego dla firm #StartUP Małopolska.

Więcej

Konferencja: Nowe zasady wspierania przedsiębiorstw w ramach Polskiej Strefy Inwestycji

Zapraszamy na Spotkanie z przedstawicielami Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Więcej

Ostatnie dni na wypełnienie PIT-11 przez pracodawców

Od tego roku wszystkie informacje o wypłaconych w 2018 r. dochodach (PIT-8C, PIT-11, PIT-R) płatnicy przesyłają do urzędu skarbowego do 31 stycznia 2019 r.  Termin ten obowiązuje również dla deklaracji rocznych: PIT-4R, PIT-8AR. Wszystkie dokumenty mają być przesłane wyłącznie elektronicznie.

Więcej

Skrócony termin przesyłania przez płatników informacji do naczelnika urzędu skarbowego

Od 1 stycznia 2019 r. skrócony został termin przesyłania przez płatników Informacji np. PIT-8C, PIT-11, PIT-11A oraz PIT-R do naczelnika urzędu skarbowego.

Więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

W dniach 12-18 listopada 2018 r. odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce!

Więcej

Projekt Małopolskie Bony Rozwojowe Dofinansowanie 25.09.18

Zapraszamy na spotkanie z Panią Joanną Jakubowską- Łazęcką Zastępcą Dyrektora Departamentu Zarządzania Projektami i Programami.

Więcej

Nabór wniosków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

Więcej

Spotkanie B2B z firmami z Obwodu Lwowskiego na Ukrainie

26 – 27 września 2018 roku Centrum Business in Małopolska, we współpracy z Lwowska Izbą Przemysłowo – Handlową organizuje misję handlową z udziałem ukraińskich przedsiębiorców.

Więcej

Oferty wsparcia PUP

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie dysponuje wolnymi środkami na realizację form wsparcia w postaci staży, prac interwencyjnych i doposażenia/ wyposażenia stanowiska pracy. 

Więcej