Chrzanowska Izba Gospodarcza

Aktualności

Aktywizacja dla osób bezrobotnych 50+

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie informuje, iż posiada środki na aktywizację dla osób bezrobotnych w wieku 50+.

Więcej

Prace interwencyjne

Zachęcamy do realizacji prac interwencyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zachęca pracodawców do zatrudniania osób powyżej 30 roku życia, w oparciu o umowę dotyczącą zorganizowania prac interwencyjnych, w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (V)”.

Więcej

Małopolska Nagroda Gospodarcza - nabór

Celem nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców z Małopolski oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami. Nagroda przyznawana jest w kategoriach: mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca, duży przedsiębiorca. Nagroda przyznawana jest od 2009 roku.

Więcej

Konferencja „Kadra wartością firmy”

W ramach nowego cyklu spotkań „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców” Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do w konferencji  “Kadra wartością firmy”.

Więcej

Trwa rekrutacja do programu #StartUP Małopolska

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego prowadzi rekrutację do 4. edycji programu akceleracyjnego dla firm #StartUP Małopolska.

Więcej

Konferencja: Nowe zasady wspierania przedsiębiorstw w ramach Polskiej Strefy Inwestycji

Zapraszamy na Spotkanie z przedstawicielami Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Więcej

Ostatnie dni na wypełnienie PIT-11 przez pracodawców

Od tego roku wszystkie informacje o wypłaconych w 2018 r. dochodach (PIT-8C, PIT-11, PIT-R) płatnicy przesyłają do urzędu skarbowego do 31 stycznia 2019 r.  Termin ten obowiązuje również dla deklaracji rocznych: PIT-4R, PIT-8AR. Wszystkie dokumenty mają być przesłane wyłącznie elektronicznie.

Więcej

Skrócony termin przesyłania przez płatników informacji do naczelnika urzędu skarbowego

Od 1 stycznia 2019 r. skrócony został termin przesyłania przez płatników Informacji np. PIT-8C, PIT-11, PIT-11A oraz PIT-R do naczelnika urzędu skarbowego.

Więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

W dniach 12-18 listopada 2018 r. odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce!

Więcej

Projekt Małopolskie Bony Rozwojowe Dofinansowanie 25.09.18

Zapraszamy na spotkanie z Panią Joanną Jakubowską- Łazęcką Zastępcą Dyrektora Departamentu Zarządzania Projektami i Programami.

Więcej