Nowy adres CHIG

Uprzejmie informujemy że siedziba Chrzanowskiej Izby Gospodarczej została przeniesiona na Rynek 16 w Chrzanowie.

Oferta inwestycyjna miasta Jaworzna

W ramach współpracy między miastami na rzecz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, a także mając na celu dalszy rozwój gospodarczy regionu, ChIG otrzymała ofertę inwestycyjną miasta Jaworzna z prośbą o przekazanie jej dla potencjalnych inwestorów poszukujących lokalizacji dla swoich przedsięwzięć biznesowych Oferta w załączeniu.

Warsztaty dla MŚP

Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan we współpracy ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w kolejnym cyklu dwudniowych warsztatów „Budowa strategii marki i przewagi konkurencyjnej pozycji na rynkach zagranicznych”.

Biznes na śniadanie

Organizatorzy, czyli Fundacja Szansa na Rozwój zaprasza na kolejne spotkanie z biznesem. Oprócz spotkania innych praktyków biznesu zapraszamy na wykład: Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej. Prowadzący: Krzysztof Braś, Katarzyna Surma. Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej. Kiedy: 1 marca 8:30, Restauracja Stary Młyn w Trzebini, ul. Piłsudskiego 21.

Zostań partnerem MFI 2017!

Pokazy nowoczesnych laboratoriów, szkolenia związane z innowacyjnością, warsztaty, dni otwarte, spotkania informacyjne dotyczące funduszy, konferencje i wiele więcej. 15-21 maja 2017 roku odbędzie się siódma edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Rusza nabór Partnerów!

Projekt Dobry Czas na Biznes Krakowski

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje obecnie projekt Dobry Czas na Biznes Krakowski Obszar Metropolitalny, którego założeniem jest aktywizacja osób nieaktywnych zawodowo w wieku powyżej 30. roku życia.

Zmiany w LSR

Zmiany w LSR oraz kryteriach wyboru projektów zapraszamy do zgłaszania swoich uwag, od zaangażowania społeczeństwa zależy w jaki sposób dokument zostanie zmodyfikowany, do dokonania zmian jest również potrzebna akceptacja społeczeństwa, dlatego tak ważny jest każdy głos!